لیبل زن

دستگاه قیمت زن دستی چاپ روی انواع محصولات

دستگاه قیمت زن دستی چاپ روی انواع محصولات

دستگاه قیمت زن دستی یکی از تجهیزات بسیار پر استفاده در صنایع مختلف است که در مرحله بسته بندی مورد قرار گرفته و نقش مهمی را در عرضه محصولات ایفا می کند. این دستگاه همانند لیبل زن دستی عمل کرده و می توانند اطلاعات لازم همانند قیمت را روی محصولات با بسته بندی و ظروف مختلف چاپ کند. اگر شما نیز به عنوان یک تولید کننده فعالیت می کنید، قطعا نام این دستگاه را شنیده اید. در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا در مورد دستگاه های قیمت زن و نحوه کار آن ها توضیحاتی را بیان کنیم.

همانطور که بهتر می دانید، درج اطلاعات لازم همانند قیمت، وزن، تاریخ تولید و…. برای ارائه هر محصولی بسیار مهم است. در میان این موارد قیمت بیشتر حائز اهمیت می باشد. چرا که خریداران در ابتدا برای خرید یک محصول قیمت آن را بررسی می کند. این قیمت باید در جای مناسب و باکیفیت بالایی درج شود. در این بین این کار تنها با استفاده از دستگاه اتیکت زن یا قیمت زن ممکن هستند. این دستگاه دارای مدل های مختلفی بوده که هر یک دارای قابلیت های متفاوتی می باشند.

دستگاه قیمت زن چیست ؟

دستگاه قیمت زن که آن را با عنوان اتیکت زن نیز می شناسند، به نوعی شبیه دستگاه جت پرینتر بوده که برای درج قیمت، بارکد و اطلاعات دیگر روی محصولات مورد استفاده قرار می گیرد. به طور کلی این دستگاه در دو مدل دستی و اتوماتیک به بازار عرضه شده که هر یک می توانند با امکانات خود در چاپ سریع قیمت روی محصولات مورد استفاده قرار بگیرند. دستگاه قیمت زن دستی با استفاده از چرخ دنده و دکمه مخصوصی می تواند لیبل هایی را چاپ کنند. اگر تولیدات شما محدود با تعدای کم است، می تواند دستگاه قیمت زن دستی چاپ روی انواع محصولات را خریداری کنید. اما در صورتی که تولید محصولات مورد نظر شما در تعداد بالا و به شکل انبوه است، بهترین انتخاب مدل های اتوماتیک می باشد.

مطالب مفید:  کدام محصولات به لیبل نیاز دارند؟ + مزایا استفاده از لیبل

می توان گفت که این دستگاه لیبل زن صنعتی یک عضو جدا نشدنی از صنایع بوده و به شکل گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد. البته که کار با آن نیز بسیار راحت است و می توان به راحتی لیبل ها به خصوصی را جهت درج قیمت تولید کرد. هر یک از مدل های دستی و اتوماتیک این دستگاه نیز دارای مزایا و معایبی بوده و در مدل های متعدد به تولید می رسند.

بررسی مهم ترین کاربردهای دستگاه قیمت زن دستی

همانطور که گفته شد، دستگاه قیمت زن دستی برای کسب و کارهای کوچک تر می تواند گزینه مناسبی باشد. چرا که تعداد محصولاتی که برای آن ها قیمت درج می شود، محدود تر بوده و در توان این دستگاه است. مهم ترین کاربردهای این دستگاه عبارتند از:

  1. تولید عرقیات گیاهی: تولید و فروش عرقیات گیاهی جز کسب و کارهای کوچک هستند. برای درج قیمت روی این محصولات می توان از قیمت زن مدل دستی استفاده کرد.
  2. تولید و فروش میوه خشک: میوه خشک نیز از جمله دیگر کسب و کارهای کوچک و رایج می باشد. برای درج قیمت روی بسته بندی میوه خشک ها نیز می توان از این دستگاه استفاده کرد.
  3. استفاده از فروشگاه ها: قیمت زن دستی می تواند برای برخی از محصولات موجود در فروشگاه که بنا به هر دلیلی فاقد قیمت هستند نیز گزینه مناسب و کاربردی باشد.

به طور کلی این دستگاه می تواند برای انواع بسته بندی و ظروف مختلف قابل استفاده باشد. اما لازم است تا برای خرید آن به خوبی تحقیق کرده و از برندهای معتبر این دستگاه را خریداری کنید.

مطالب مفید:  آیا لیبل در فروش محصول تاثیر گذار است؟

مزایای استفاده از قیمت زن

در ابتدای مطلب نیز گفته شد که استفاده از دستگاه قیمت زن دستی یا اتوماتیک تا چه حد در صنایع مختلف گستردگی دارد. این دستگاه دارای مزایا متعددی بوده که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • دستگاه‌ های قیمت زن می ‌توانند به سرعت و به طور انبوه لیبل قیمت چاپ کنند که این امر در صرفه‌جویی زمان و افزایش کارایی بسیار موثر است.
  • این دستگاه با دقت بالا قیمت ‌ها را چاپ می ‌کند.
  • لیبل ‌های چاپ شده توسط دستگاه‌ های قیمت زن به طور واضح و خوانا هستند که به سهولت در شناسایی قیمت‌ها توسط مشتریان کمک می ‌کند.
  • قیمت زن دستی می ‌تواند اطلاعات مختلفی مانند قیمت، تاریخ، بارکد، تخفیف و … را روی لیبل‌ها چاپ کنند.

جمع بندی

دستگاه قیمت زن یکی از مهم ترین تجهیزات مورد استفاده در خط تولید بوده که در دو مدل دستی و اتوماتیک موجود است. این دستگاه می تواند با دقت و کیفیت بالا قیمت و سایر اطلاعات نظیر بارکد یا برند را روی محصولات چاپ کند. شما می توانید برای خرید دستگاه های مشابه همانند لیبل زن و جت پرینتر به سایت گام صنعت مراجعه کنید.

(امتیاز 1) - 5 /5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 3 =