لیبل زن

دستگاه لیبل زن صنعتی پشت چسب دار

دستگاه لیبل زن صنعتی پشت چسب دار

استفاده ز دستگاه لیبل زن صنعتی پشت چسب دار در صنایع بسته بندی بسیار رایج بوده و در حال گسترش است. به طور کلی برای درج اطلاعات برخی از محصولات از دستگاه لیبل زن استفاده می کنند. برخی از مدل های این دستگاه می توانند لیبل های پشت چسب را چاپ کنند. تا شما بتوانید به صورت دقیق لیبل را در قسمتی که می خواهید درج کنید. می توان گفت که این دستگاه ها در صنایع بسته بندی جایگاه ویژه ای داشته و در مدل های مخلتلفی به فروش می رسند. در ادامه این مطلب از سایت گام صنعت با ما همراه باشید تا در مورد این دستگاه های صنعتی بیشتر توضیح دهیم.

مهم ترین بخش فروش هر محصولی توجه به بسته بندی آن است. لازم است تا شما بتوانید به روش های مختلف اطلاعاتی نظیر وزن محصول، تاریخ انقضا، قیمت، ترکیبات و…. را روی محصولات خود درج کنید. در غیر این صورت خریدار به محصول شما اعتماد نکرده و شانس فروش آن را نخواهید داشت. دستگاه برچسب زن دستی یا اتوماتیک در مدل های پشت چسب دار می توانند یکی از تجهیزات مناسب باشند که از نظر اقتصادی نیز بسیار مقرون به صرفه هستند.

دستگاه لیبل زن پشت چسب دار صنعتی چیست؟

پیش از هر بحثی بهتر است در مورد دستگاه لیبل زن صنعتی پشت چسب دار توضیحاتی را بیان کنیم. این دستگاه با نام لیبل زن دو طرفه نیز شناخته می شود. این دستگاه در صنایع مختلف نظیر صنعت دارو، غذا، مواد شیمیایی و….. جایگاه ویژه ای داشته و مورد استفاده قرار می گیرد. مهم ترین هدف استفاده از دستگاه های لیبل پشت چسب دار نمایش اطلاعات مختلف محصول اعم از تاریخ تولید، تاریخ انقضا، قیمت، بارکد، وزن محصول و…. است. دستگاه های لیبل زن در مدل های صنعتی می توانند به صورت اتوماتیک برچسب را روی محصولات بزنند. خوشبختانه کیفیت برچسب های تولیدی توسط این دستگاه ها بسیار بالاست. به این صورت که پس از درج لیبل به هیچ وجه نمی توان آن را از روی بسته بندی خارج کرد.

مطالب مفید:  حل مشکلات رایج در استفاده از دستگاه لیبل زن

همچنین لیبل ها در زمان جابجایی و حمل و نقل نیز ظاهر اولیه خود را از دست نمی دهند. به طور کلی می توان گفت که لیبل زن پشت چسب دار یک دستگاه کامل کننده در خط تولید بوده و استفاده از آن برای صنایع مختلف ضروری  است. برش دهی و درج لیبل توسط این تجهیزات با دقت و سرعت بسیار زیادی انجام می شود.

شیوه کار دستگاه لیبل زن پشت چسب دار صنعتی

شیوه کار دستگاه لیبل زن پشت چسب دار صنعتی

شیوه کار دستگاه لیبل زن پشت چسب دار صنعتی

در صورتی که نیاز به خرید دستگاه لیبل زن صنعتی پشت چسب دار دارید، بهتر است با شیوه کار این دستگاه آشنا شوید. همانطور که گفته شد، این دستگاه می تواند با دقت و سرعت بالایی لیبل ها را روی بسته بندی ها برش دهی کرده و درج کند. نحوه کار دستگاه به این صورت است که رول برچسب داخل دستگاه قرار می گیرد. دستگاه نیز بعد از مشاهده محصول، لیبل ها را باز کرده و برای چسباندن آماده می کند. در حال حاضر مدل های مختلفی از دستگاه های لیبل زن به بازار عرضه شده اند که در هر یک از آن امکانات مختلفی وجود دارد.

در واقع نحوه درج و مدل برچسب زنی در این تجهیزات با توجه به هر بسته بندی متفاوت خواهد بود. از این رو لازم است تا شما به خوبی انواع لیبل زن صنعتی را شناخته  با توجه به نیاز خود بهترین مدل را خریداری کنید.دستگاه لیبل زن پشت چسب دار می تواند برای ظروف پلاستیکی، بطری ها، شیشه، پلی اتیلن و…. مناسب باشد. این دستگاه می تواند تا حد بسیار زیادی در افزایش تولید محصولات و بسته بندی نهایی آن ها تاثیر بسزایی داشته باشد.

مطالب مفید:  کدام محصولات به لیبل نیاز دارند؟ + مزایا استفاده از لیبل

چند نکته مهم برای خرید دستگاه لیبل زن  صنعتی پشت  چسب دار

اگر قصد دارید که جهت خرید دستگاه لیبل زن صنعتی پشت چسب دار اقدام کنید، بهتر است چند نکته را مد نظر داشته باشید. این نکات عبارتند از:

  1. نوع بسته و ظرف خود را مشخص کرده و سپس دستگاه لیبل زن دو طرفه را انتخاب کنید.
  2. در نظر داشته باشید که به چند لیبل روی محصول خود نیاز دارید.
  3. اگر محصول شما دارای لوگو یا آیکون خاصی است این مورد را نیز در نظر گرفته و در زمان خرید دستگاه لیبل زن مطرح کنید.
  4. بهتر است در زمان خرید لیبل زن چند مدل از بسته خود را به همراه داشته و عملکرد دستگاه را تست کنید.پ

قیمت دستگاه لیبل زن برچسب دار صنعتی

قیمت دستگاه لیبل زن صنعتی برچسب دار می تواند با توجه به مدل و ظرفیت دستگاه متفاوت باشد. اگر تولیدات شما محدود بوده و نیازی به چاپ تعداد بالای برچسب ندارید، می توانید مدل هایی با ظرفیت و قدرت کمتر را انتخاب کنید. اما اگر تولیدات انبوه بوده و خط تولید گسترده است، لازم است تا جهت خرید دستگاه لیبل زن در ظرفیت بالا اقدام کنید. به طور کلی قیمت این دستگاه  ثابت نبوده و به عوامل مختلفی بستگی دارد. شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان گام صنعت تماس بگیرید.

لیبل زن اتوماتیک

لیبل زن اتوماتیک

جمع بندی

دستگاه لیبل زن پشت چسب دار که با نام لیبل زن دو طرفه نیز شناخته می شود، یکی از مهم ترین تجهیزات در خط تولید بوده که می تواند با دقت و سرعت بالایی، برچسب ها را روی مدل های مختلفی از بسته بندی بچسباند. این دستگاه در ظرفیت و مدل های گوناگونی با توجه به نیاز تولید کنندگان طراحی و تولید می شود. در این مطلب به طور کامل در مورد این تجهیزات توضیحاتی را جهت افزایش آگاهی شما عزیزان بیان کردیم.

(امتیاز 1) - 5 /5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 14 =