آموزشی

راه اندازی کسب و کار با دستگاه روغن گیری

راه اندازی کسب و کار با دستگاه روغن گیری

قطعا راه اندازی کسب و کارهای جدید می تواند شانس موفقیت شما را تا حد زیادی افزایش دهد. راه اندازی کسب و کار با دستگاه روغن گیری از جمله بیزینس های جدید است که می تواند بسیار پردرآمد باشد. اما در صورتی که اصول کار را دانسته و پیش از اقدام اطلاعاتی را در مورد این کار به دست آورید. همانطور که بهتر می دانید روغن های گیاهی نه تنها بسیار خوش طعم هستند، بلکه دارای خواص درمانی بی شماری نیز می باشند. روغن گیری از دانه ها به زمان بسیار قدیم باز می گردد. اما امروزه به لطف پیشرفت تکنولوژی استفاده از دستگاه های روغن گیری باعث شده تا تولید روغن از دانه های گیاهی راحت تر و باکیفیت تر از همیشه باشد. در ادامه این مطلب از سایت گام صنعت با ما همراه باشید تا در مورد کار با دستگاه روغگیر توضیحاتی را به شما ارائه دهیم.

به طور کلی برای راه اندازی یک بیزینس موفق لازم است تا برنامه ریزی دقیق و اصولی داشته باشید. همچنین نیاز است تا برای آغاز کار خود یکسری پارامترها را در نظر داشته باشید. روغن گیری محصولاتی همانند زیتون، کنجد، بادام، تخم آفتابگردان، بادام زمینی و….. می تواند یک شغل پر درامد باشد. چرا که امروزه اهمیت این محصولات بیشتر از همیشه برای افراد مشخص شده است.

برای راه اندازی کسب و کار با دستگاه روغن گیری چه چیزهایی نیاز است؟

راه اندازی کسب و کار با دستگاه روغن گیری هم می تواند به صورت گسترده و هم به صورت خانگی باشد. انتخاب بیزینسی گسترده یا کوچک کاملا به سرمایه و شرایط شما بستگی دارد. دستگاه های روغن گیری ابعاد و مدل های مختلفی دارند که می توانند برای استفاده در منزل یا کارگاه مناسب باشند. مهم ترین لوازم و مواد اولیه برای روغن گیری عبارتند از:

  • دانه ها و محصولاتی روغنی: بهتر است در ابتدا تحقیق کنید که کدام یک از روغن ها بیش تر از همه طرفدار داشته و فروش بالایی دارند. سپس دانه ها و گیاهانی را که می توان از آن ها روغن گرفت را تهیه کنید. طبیعتا هرچه کیفیت مواد اولیه بهتر باشد، محصول نهایی نیز بهتر خواهد بود.
  • دستگاه روغن گیری: مهم ترین وسیله برای کار روغگیری، خرید دستگاه روغن گیر است. این دستگاه در انواع خانگی و صنعتی در مدل های مختلفی وجود دارد که می توانید از فروشگاه گام صنعت آن را خریداری کنید. ساختار این دستگاه به گونه ای بوده که می توان حداکثر روغن را از دانه ها استخراج کرد.
  • بطری های مخصوص: برای فروش روغن های گیاهی باید به بسته بندی مناسب آن ها توجه ویژه ای داشته باشید. از این رو برای راه اندازی بیزنیس با دستگاه روغن گیری بطری های باکیفیتی را در حجم های مختلف تهیه کنید.
  • دستگاه درب بند: استفاده از دستگاه دربند بطری نیز برای این بیزینس مهم است. این دستگاه ها می توانند به صورت کارخانه ای درب بطری ها برای شما پلمپ کرده و کیفیت بسته بندی محصول را افزایش دهند. شما می توانید این دستگاه را نیز در فروشگاه گام صنعت خریداری کنید.
  • دستگاه پرکن روغن: برای افزایش سرعت و کیفیت کار خود خرید دستگاه پر کن را نیز فراموش نکنید. دستگاه های پرکن کمک کرده تا شما روغن را با سرعت بالا و بدون کثیف کاری داخل بطری ها بریزید.
  • ترازو مخصوص: به منظور راه اندازی کسب و کار با دستگاه روغن گیری، خرید ترازوی مخصوص برای اندازه گیری و بسته بندی محصول را نیز فراموش نکنید.
برای راه اندازی کسب و کار با دستگاه روغن گیری چه چیزهایی نیاز است؟

برای راه اندازی کسب و کار با دستگاه روغن گیری چه چیزهایی نیاز است؟

سود روغن گیری چه قدر است؟

سوالی که در رابطه با راه اندازی کسب و کار با دستگاه روغن گیری وجود دارد این است که سود این بیزینس چه قدر است؟ در ابتدا لازم است بگوییم که شما می توانید برای داشتن این کسب و کار از وام های اشتغال زایی استفاده کنید تا سرمایه لازم را برای تهیه وسایل مختلف داشته باشید. در صورتی که شما تمامی اصول را رعایت کرده و محصول باکیفیت تولید کنید، می توانید پس از گذشت دو الی سه ماه به درآمدی حدود 15 الی 20 میلیون تومان برسید. البته که این مقدار حدودی بوده و می تواند با توجه به کار شما بیشتر یا کم تر باشد. همچنین می توانید پس از مدتی کارگاه را ارتقا داده و روز به روز درآمد خود را افزایش دهید.

مطالب مفید:  راه اندازی خط تولید مواد شوینده

مزایا کسب و کار روغن گیری

قطعا راه اندازی کسب و کار با دستگاه روغن گیری دارای مزایا و معایب مختص به خود است. شما می توانید با داشتن سرمایه ای محدود نیز این بیزینس را آغاز کرده و به مرور زمان به درآمد بالایی برسید. به طور کلی قیمت دستگاه روغن گیری در مدل های صنعتی یا خانگی چندان بالا نیست. همچنین تهیه روغن دانه های مختلف بسیار آسان بوده و در کم ترین زمان ممکن انجام می شود. از این رو می توان گفت که شما پس از مدت کوتاهی در این بیزینس درآمد خواهید داشت. از سوی دیگر نیز باید گفت که دانه های روغنی و روغن های به دست آمده خراب نمی شوند. به همین خاطر زیانی در این کار وجود ندارد.

سود روغن گیری چه قدر است؟

سود روغن گیری چه قدر است؟

جمع بندی

در این مطلب به بررسی کامل کسب و کار با دستگاه روغن گیری پرداختیم. برای این بیزینس نیاز است تا به خوبی تحقیق کرده و در نهایت لوازم لازم را در کیفیت بالا تهیه کنید. شما می توانید کلیه لوازم مورد نیاز خود را برای راه اندازی کسب و کار با دستگاه روغن گیری، از فروشگاه گام صنعت خریداری کنید.

(امتیاز 1) - 5 /5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 10 =